Producenci
Formy płatności

Formy płatności dostępne dla Klientów sklepu DOTBROS. W tym miejscu dowiesz się jakie sposoby płatności akceptujemy przy zakupach na stronie www.dotbros.pl.  

Oferujemy następujące formy płatności:

Przelew na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

 

Za pobraniem

Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia.

 

Przelewem online 

Forma płatności elektronicznej obsługiwana BlueMedia :

- szybki przelew z logowaniem się do banku (Pay by link*)

- płatność kartą kredytową**,

- płatności BLIK***,

*Płatność automatyczna Pay by link - to oferowana przez banki usługa polegająca na automatycznym wypełnieniu formularza przelewu i prostej autoryzacji transakcji realizowanej przez Klienta. Płatność jest gwarantowana, a więc każdy komunikat przekazany przez Blue Media zapewnia o obciążeniu rachunku bankowego Klienta.

** Płatności online Blue Media oferują obsługę płatności kartą płatniczą bez dodatkowego pośrednictwa. Obsługujemy płatności od obu największych organizacji - Visa International i MasterCard - dokonywane w czterech walutach. Transakcje wybranych wydawców zabezpieczone są dodatkowo standardem 3D-Secure, wykorzystującym protokół autoryzacji płatności Verified by Visa oraz MasterCard SecureCode.

Płatności online Blue Media obsługują pełen wachlarz płatności z wykorzystaniem karty płatniczej, w tym również płatności cykliczne, wykorzystywane przy płatnościach za rachunki, abonamenty, a także przy powtarzalnych opłatach za usługi czy oprogramowanie typu SaaS, zakupach subskrypcyjnych i wielu innych. Dużą wygodę zapewniają również oferowane przez Blue Media płatności typu 1-Click, czyli możliwość zapisania danych karty i korzystania z niej przy okazji kolejnych zakupów, za pomocą jednego przycisku “Zapłać”.

*** Metoda płatności mobilnych ą jest BLIK. Umożliwia ona klientom dokonanie płatności, bezgotówkowo, za pomocą smartfona, a konkretnie za pomocą aplikacji banku na telefonie. Aby móc skorzystać z tej metody płatności należy być zatem klientem jednego z banków uczestniczących w systemie i korzystać z bankowości mobilnej za pośrednictwem aplikacji na swoim telefonie. Z BLIKA mogą korzystać również użytkownicy, którzy są klientem więcej niż jednego banku partnerskiego.

Transakcja w systemie płatności mobilnych BLIK realizowana jest za pomocą generowanego w aplikacji mobilnej banku 6-cyfrowego kodu. Kody są jednorazowe, a ich ważność wygasa po 2 minutach od momentu ich wygenerowania na żądanie klienta.

Cały proces płatności jest jeszcze szybszy i wygodniejszy, dane przelewu wypełniane są automatycznie, po zalogowaniu do aplikacji banku na telefonie generujemy kod i za jego pomocą autoryzujemy transakcję. Unikamy w ten sposób przekierowania i logowania do systemu transakcyjnego banku i konieczności wpisywania kodów sms w celu realizacji przelewu.

Dodatkową opcją jest BLIK 0 - czyli BLIK “wewnątrz sklepu”, w tym przypadku kod zabezpieczający podawany jest bezpośrednio na stronie sklepu w ostatnim etapie procesu zakupowego. Potwierdzenie płatności podawane jest synchronicznie - następuje w tej samej chwili w której klient potwierdzi transakcję w aplikacji mobilnej banku. BLIK 0 dostępny jest również w bramce płatności Blue Media. Kod zabezpieczający podawany jest na stronie bramki w przypadku integracji wyglądu standardowego lub spersonalizowanego.

 

Raty 

mBank mRaty to pożyczka ratalna, dzięki której możesz swobodnie kupować na raty w internecie. Cały proces wnioskowania o raty odbywa się w jednym oknie przeglądarki. Nie jesteś odsyłany do żadnych dodatkowych komunikatów mailowych czy placówki banku. Złożenie wniosku, otrzymanie decyzji z banku i zaakceptowanie umowy odbywa się w jednym procesie kredytowym. Ponadto wymagamy od Ciebie minimum formalności, ponieważ Twoja zdolność weryfikowana jest w oparciu o deklarację dochodu, którą składasz na wniosku o pożyczkę.
 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl